Plac Jakuba Wejhera

Małe Trójmiasto Kaszubskie

W 2001 roku władze miast Rumia, Reda i Wejherowo powołały Stowarzyszenie Małego Trójmiasta Kaszubskiego. Równocześnie powstał portal Małe Trójmiasto mtk.pl, który jest największym lokalnym medium informacyjnym dla mieszkańców.

Wyjątkowy gabinet stomatologiczny dla ciebie

Gabinet stomatologiczny w Gdyni

Ten niezwykły gabinet stomatologiczny powstał dla najbardziej wymagających klientów. Doskonale obsługuje on nawet tych, którzy mają spore oczekiwania. Co go więc takiego wyróżnia?


Najlepsi dentyści

Na efektywność zabiegów dentystycznych największy wpływ ma ta osoba, która je przeprowadza. Na szczęście w tym gabinecie od dawna funkcjonuje rewelacyjny stomatolog. Zdobył on liczne nagrody na konkursach organizowanych w różnych częściach świata, uzyskując też poparcie najwyższych organizacji i instytucji medycznych. Regularnie bierze udział w kolejnych szkoleniach, stale kształcąc się i ciągle pozyskując jeszcze inne umiejętności.


Przyjazna atmosfera

Lekarze pracujący w gabinecie są odpowiednio przygotowani do pracy z pacjentami. Nauczyli się ich uspokajać, będąc jednocześnie świetnymi psychologami. Dzięki nim nawet najmłodszy i całkowicie przerażony pacjent ostatecznie zasiada na fotelu dentystycznym i ochoczo otwiera swoją buzię, czekając na kolejne wydarzenia. Stomatolodzy chętnie też żartują z pacjentami i potrafią ich rozbawiać, redukując tym samym poziom ich napięcia i zwalczając ich stres czy lęki.


Bogata oferta

Dentysta, będąc świetnie przeszkolonym lekarzem, może wykonać praktycznie każdy zabieg związany ze stomatologią. Oferta usług tego gabinetu jest zatem wyjątkowa. Znalazły się w niej zabiegi klasyczne i najpopularniejsze, czyli m.in. wypełnianie ubytków plombami, leczenie kanałowe albo wstawianie implantów. Tuż obok tych podstaw występują jednak modernistyczne metody upiększania uzębienia. Na szczególną uwagę zasługuje chociażby wybielanie, na które tak naprawdę każdy człowiek powinien się czasem zdecydować.


Niskie ceny

Gabinet pokazał też, że profesjonalne usługi nie muszą być specjalnie kosztowne. Przygotował dla pacjentów atrakcyjną ofertę również pod względem cenowym. Tym samym zaspokoił oczekiwania wszystkich ludzi - i tych bogatszych, i tych uboższych. Każdy, kto przyjdzie do tego gabinetu dentystycznego, idealnie i dosyć tanio zadba w nim o uzębienie.

Mapa Kaszubskich atrakcji

Magazyn Kaszuby

Ciekawy przewodnik po Kaszubach z mapą atrakcji, miejsc noclegowych, jezior, nadmorskich plaż.

Fabryka Kultury

Fabryka Kultury

Miejski Dom Kultury w Redzie wznowił swoją działalność po 20 latach nieobecności. Aktualnie jest jedną z najbardziej aktywnych instytucji kulturalnych w Małym Trójmieście

Stacja Kultury

Stacja Kultury

Siedziba Miejskiej Biblioteki Publicznej wyróżniona w ogólnopolskich konkursach architektonicznych, przyciąga nie tylko nowoczesnym wyglądem ale i bogatą ofertą czytelniczą i kulturalną.

Filharmonia Wejherowska

Filharmonia Wejherowska

Wejherowskie Centurm Kultury posiada najwięszką w Małym Trójmieście salę widowiskową, tutaj odbywają się koncerty gwiazd, spektakle teatralne i konkursy artystyczne.